Siłownia zewnętrzna i workout

26 grudnia to przełomowa data w historii hrubieszowskiego Street Workout'u!  Oficjalnie otworzono siłownię plenerową z urządzeniami do Street Workoutu.

Siłownia funkcjonuje na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Mieszkańcy uczestniczący w wydarzeniu mogli skorzystać z zajęć przeprowadzonych przez Magdalenę Hajkiewicz – Wiem co Jem oraz trenerów Ghetto Workout. W całym przedsięwzięciu oraz treningu uczestniczył między innymi  Burmistrz Miasta Tomasz Zając, Zastępca Burmistrza Marta Majewska i Dyrektor HOSiR Marek Watras.

Nie mogło zabraknąć rywalizacji w postaci zawodów street workoutu, po których nagrodzono wyłonionych zwycięzców.

Od tej daty każdy mieszkaniec Hrubieszowa będzie mógł skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu i codziennie dbać o swoją formę i zdrowie.