Konsultacje społeczne dotyczące budowy północnej obwodnicy Hrubieszowa

Konsultacje

17.02.2022 r. - AKTUALIZACJA

W związku z otrzymanym w dniu 17 lutego br. pismem Zarządu Dróg Wojewódzkich informujemy, że uwagi i wnioski dotyczące budowy północnej obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 844 Chełm – Hrubieszów – Witków – Dołhobyczów – granica państwa należy składać / przekazywać bezpośrednio  do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin.

--------------------------------------------------------------------

11.02.2022 r.

Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Dyrekcja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem projektu koncepcyjnego północnej obwodnicy Hrubieszowa na konsultacje społeczne, które odbędą się we wtorek, 15 lutego br. o godzinie 16:00 w Sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury, przy ul. 3 Maja 7.

Ponadto Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, pismem z dnia 07.02.2022 r., zwrócił się z prośbą o poinformowanie o planowanej budowie obwodnicy północnej drogi wojewódzkiej dla zadania „Budowa obwodnicy północnej Hrubieszowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 844 Chełm – Hrubieszów-Witków-Dołhobyczów-Granica Państwa. Planowana budowa obwodnicy na terenie Miasta obejmuje obręb Sławęcin (okolice ulic Chełmskiej i Dziekanowskiej).

Zainteresowani mogą zapoznać się z przebiegiem planowanej obwodnicy, preferowany przebieg (wariant 2A) i wnieść ewentualne wnioski i uwagi w Urzędzie Miasta Hrubieszów, ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 1 (Wydział Nieruchomości i Planowania Przestrzennego) w terminie do dnia 25.02.2022 r.

Zebrane wnioski bądź uwagi, zostaną przekazane do rozpatrzenia Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Poniżej prezentujemy materiały dotyczące koncepcji budowy obwodnicy.