Certyfikat Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022

05.07.2022
Wyróżnienie

Gmina Miejska Hrubieszów po raz kolejny otrzymała Certyfikat Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej, tym razem na rok 2022.

Certyfikat przyznawany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Gmina Miejska Hrubieszów została doceniona w kategorii Społecznie Odpowiedzialny Samorząd.

Podczas spotkania, które odbyło się w kawiarni „Lalka” w Hrubieszowie, rozdane zostały nagrody i wyróżnienia dla Spółdzielni Socjalnych z terenu województwa lubelskiego. Podmioty te z sukcesem angażują się w realizację misji społecznej, jednocześnie prowadząc działalność ekonomiczną.

To wyróżnienie, jest dla nas ogromną motywacją do dalszych starań  na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego Hrubieszów Miasto z Klimatem.

Artykuł dotyczący przyznania Znaku Jakości Ekonomii Społecznej w 2021 roku.