Nagroda Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021

Wyróżnienie

Gmina Miejska Hrubieszów otrzymała nagrodę Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021 w kategorii Społecznie Odpowiedzialny Samorząd przyznaną przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zajmując II miejsce.

Uroczystośc wręczenia nagród odbyła się 27 października 2021 w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Nagrodę wraz z certyfikatem odebrała Burmistrz Miasta.

Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej organizowany jest w ramach projektu pn. System certyfikacji znakami jakości dla podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wraz z partnerami: Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Europejskim Domem Spotkań - Fundację Nowy Staw.