„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Opis operacji

Operacja pn. „Budowa 9 miejsc rekreacji na terenie miasta Hrubieszowa” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji:

Budowa 9 miejsc rekreacji w miejscowości Hrubieszów w celu zagospodarowania terenów przestrzeni publicznej oraz udostępniania mieszkańcom obiektów infrastruktury rekreacyjnej.

Planowane/Przewidywane wyniki operacji:

Liczba nowych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej: 8 szt.; Liczba przebudowanych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej: 1 szt.

Beneficjent: Gmina Miejska Hrubieszów

Całkowita wartość projektu 928 409,91 zł, w tym wartość uzyskanego dofinansowania ze środków EFRROW 604 485,00 zł.

logo ue