Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium pn. „Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP” oraz w spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rzecz strategii rozwoju „zielonych technologii”.

Obydwa wydarzenia odbędą się 25 lutego 2021 roku. Aby wziąć udział w wydarzeniach należy dokonać rejestracji https://accelerating-energy-efficiency.b2match.io/ .

Webinarium odbędzie się w godzinach: 09:30-13:10.
Spotkania B2B odbędą się zaś w godz. 13:30-17:00 za pośrednictwem komunikatora wbudowanego w platformę b2match.

Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim firmy zainteresowane poprawą swej efektywności i poszukujące oszczędności w gospodarowaniu energią, które planują inwestycje lub mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, m.in. w obszarach:

  • wytwarzania ciepła i dystrybucji energii w oparciu o odnawialne źródła energii;

  • fotowoltaiki, energii wodnej, wiatrowej, a także pomp ciepła i budownictwa z rozwiązaniami inteligentnymi, energooszczędnymi i proekologicznymi;

  • zmniejszenia strat w energii poprzez zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zużycia energii;

  • wprowadzania zmian w polityce energetycznej oraz potrzebę wykorzystywania odnawialnych źródeł energii;

  • ochrony środowiska i ograniczenia niskiej emisji dzięki rozwojowi inwestycji odnawialnych źródeł energii;

  • wspierania implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologią służącą optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z „czystych źródeł”.

Oficjalne języki wydarzenia to język polski i język angielski.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/67280:przyspieszanie-efektywnosci-energetycznej-msp-webinarium-i-spotkania-b2b-online-z-norweskimi-firmami-25-lutego