Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, które odbędą się 5 marca 2021r. od godz. 10.00.

W konferencji organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby. Wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego po linkiem https://www.polskawschodnia.gov.pl/konsultacje . Transmisję spotkania będzie też można śledzić na żywo na kanale YouTube Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Budżet programu dla Polski Wschodniej w nowej perspektywie Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 to 11,4 miliarda złotych. Nowy program będzie koncentrował się na czterech głównych obszarach: przedsiębiorczość i inwestycje; energia i klimat; spójna sieć transportowa oraz kapitał społeczny, turystyka i usługi uzdrowiskowe.

Konsultacje społeczne nowego programu dla Polski Wschodniej będą połączone z konsultacjami prognozy oddziaływania na środowisko i potrwają do 8 kwietnia.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/wez-udzial-w-konsultacjach-programu-fundusze-europejskie-dla-polski-wschodniej-2021-2027