Zaproszenie na konferencję: Logistyka i zarządzane w mediach - media regionalne

07.07.2015

Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego organizuje II Konferencję Naukową „Logistyka i zarządzane w mediach - media regionalne”, która odbędzie się w dniach 8-9 października w Centrum Multimedialnym, nowej siedzibie Instytutu Dziennikarstwa w Pałacu-Łaźniach Teodozji Majewskiej, przy ul. Bednarskiej 2/4 w Warszawie.

Konferencja jest corocznym wydarzeniem gromadzącym badaczy, ekspertów i praktyków związanych z prasą, radiem i telewizją oraz szeroko pojętymi nowymi mediami.

Podczas konferencji eksperci przybliżą uczestnikom problematykę zmian społecznych, prawnych i ekonomicznych zachodzących na rynku medialnym. W części ekspozycyjnej dostawcy sprzętu i rozwiązań technologicznych zaprezentują najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne dla małych stacji radiowych, telewizyjnych lokalnych wydawnictwa i mediów internetowych.

Uczestnicy konferencji winny wnieść opłatę w wysokości 100 zł (udział w sesjach plenarnych i panelach oraz catering). Jedna osoba towarzysząca może uczestniczyć w konferencji bezpłatnie.

Więcej informacji o konferencji

Kontakt do organizatorów:

• logistyka@id.uw.edu.pl
  • Dr inż. Wiesław Cetera – 515-324-104
  • Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW – 22/ 55-20- 237.

Źródło: http://www.id.uw.edu.pl/dzialy/badania/strona/logistyka-i-adm-mediami