Zapraszamy na Miejski Festyn z Radiem Lublin

23.08.2016

Festyn z Radiem Lublin już w najbliższą niedzielę 28.08.2016r.

Impreza została zaplanowana w taki sposób aby hrubieszowskie rodziny mogły spędzić niedzielny czas w atrakcyjny sposób. Dlatego przybliżamy Państwu szczegółowy plan na 28.08.2016r.

Rozpoczynamy o 15:00 oficjalnym otwarciem festynu. Od tej pory będzie czynny również Park Zabaw dla dzieci oraz ogródek z cateringiem.

15:15 Wielka bitwa na balony z wodą, która odbędzie się na głównej płycie boiska HOSiR. Przygotowanych zostanie 3000 balonów z wodą!  Zachęcamy do zabrania ze sobą ubrań na przebranie ponieważ zaplanowanych zostało mnóstwo atrakcji więc szkoda czasu na powrót do domu
15:30 Mecz Piłki Nożnej Księża - Policjanci. Zawodnicy z pewnością zapewnią nam wiele pozytywnych emocji.

15:40 STREFY:

• Kreatywności
    W tym miejscu zorganizowane zostaną zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, a będą to:
    Warsztaty: malowanie na tkaninie – przyjemne z pożytecznym, coś z niczego –  w kamieniu ukryte.
    Spotkanie z Klubem Literackim Ziemi Hrubieszowskiej – rozmowy o literaturze przy kawie i herbacie.
    Klub Złotego Wieku HDK – twórczość seniorska prezentowana w wielu dziedzinach.
    „ Śladami Hrubieszowskich Artystów” wystawa prac wykonanych podczas II Młodzieżowego Pleneru Malarskiego organizowanego w trakcie tegorocznych wakacji w HDK.
    Jeżeli ktoś z Państwa myśli, że w zasadzie ta strefa nie jest dla niego, bo np. nie wie czy będzie umiał poradzić sobie z zajęciami artystycznymi to mamy rozwiązanie: Wolna twórczość – malowanie na folii – zostanie rozwieszone 5 m folii, na której każdy będzie mógł wyrazić swoje emocje, skorzystać z porady Instruktorów HDK, na co dzień zajmujących się organizowaniem zajęć artystycznych.
  • Animacji
    To strefa specjalnie przygotowana dla rodziców i dzieci B/O, gdzie instruktorzy będą prowadzli zajęcia ukierunkowane na integrację i animację. Zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w zajęciach, gdzie będzie można podpatrzeć, w jaki sposób bawić się z dziećmi tak, żeby samemu poczuć się dzieckiem.W tym miejscu będą prowadzone zajęcia z chustą Klanzy – ulubioną animacją wszystkich dzieci.
  • Aktywności
    Któż z nas nie lubi rywalizacji. Do tej strefy zapraszamy każdego kto chce spędzać czas aktywnie, biorąc  udział w zawodach sportowych i konkursach, także w nieoczywistych konkurencjach, takich jak rzut kaloszem czy beretem oraz wyścigach narciarskich.Ciekawą atrakcją będzie nauka gry w szachy prowadzona w dosyć niekonwencjonalny sposób, na nietypowej planszy.
  • Relaksu
    Ta strefa to niespodzianka dla rodziców, którym na co dzień nie udaje się zorganizować „5 minut”  tylko dla siebie.

Strefy będą otwarte do godziny 19:00.

17:00: 19:00 Panorama Miasta – Lot Balonem (cena karnetu 15 zł.)

19:00 KONCERT
To czas dla miłośników muzyki na żywo, głośniejszych brzmień i gry świateł.
Plan koncertowy przedstawia się następująco:

19:00 - zespół SPRING ROLLS
20:30 -  zespół HARLEM
22:00 – Andrzej Piaseczny
UWAGA! Informujemy, że fotografowanie i nagrywanie w trakcie koncertu Andrzeja Piasecznego dozwolone jest jedynie podczas trzech pierwszych utworów koncertu!

23:15 - POKAZ ILUMINACJI LASEROWYCH

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców miasta i powiatu. Każdy z Was znajdzie coś dla Siebie. Liczymy, że czas spędzony 28.08.2016r. będzie niezapomniany. Do zobaczenia w niedzielę na HOSiR.