XXI Sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

19.02.2016

Z A W I A D O M I E N I E

Na podstawie art.20 ust.3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym  / tj. Dz. U. z 2015 roku poz.1515/ zwołuję na dzień 26 lutego 2016 roku  /piątek / - na godz. 10.00  XXI sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Obrady odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Proponowany porządek obrad :

Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołów z XIX i XX sesji Rady Miejskiej odbytych w dniach 29 stycznia i 8 lutego 2016 roku.
  3. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych
    w okresie między sesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o pracach w okresie między sesyjnym.
  6. Sprawozdanie z realizacji Preliminarza wydatków do Miejskiego Programu Profilaktyki        i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2015 roku i Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2015 roku.
  7. Informacja dotycząca kosztów eksploatacji wodociągów, oczyszczalni ścieków oraz wysypiska odpadów ze szczególnym uwzględnieniem dochodów z tego tytułu  w oparciu
    o usługi świadczone na rzecz przedsiębiorstw, wspólnot, spółdzielni i gmin.
  8. Informacja na temat ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów ze szczególnym uwzględnieniem budynków socjalnych i komunalnych.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w Hrubieszowie w sprawie zatwierdzenia taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w Hrubieszowie w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Hrubieszowa w 2016 roku.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w Hrubieszowie w sprawie przystąpienia Gminy Miejskiej Hrubieszów do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Gotania”.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w Hrubieszowie w sprawie zmian
    w budżecie miasta na 2016 rok.
  13. Informacja Burmistrza Miasta dotycząca propozycji Powiatu Hrubieszowskiego  w sprawie realizacji wspólnych inwestycji na drogach powiatowych.
  14. Interpelacje zapytania i wnioski radnych.
  15. Wolne wnioski.
  16. Zakończenie sesji.