Najpiękniejsze posesje i balkony w Hrubieszowie

25.09.2024
Pozostałe

Pięknie ukwiecone balkony i zachwycająca zieleń na hrubieszowskich posesjach to efekt ogromu pracy, jaką codziennie i z wielką starannością wkładają wielbiciele przydomowej flory. I choć mogłoby się wydawać, że poprawia to jedynie wizerunek najbliższego otoczenia danej posesji czy balkonu, to z ilości oddanych głosów można wywnioskować, że wpływa również na szeroko rozumiany wizerunek naszego Hrubieszowa.

24 września 2024 r. Marta Majewska - Burmistrz Miasta Hrubieszowa wręczyła nagrody finansowe zwycięzcom w konkursie „Najpiękniejsze posesje i balkony”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „Najpiękniejsza posesja” i „Najpiękniejszy balkon”. Przedstawiamy Państwu Laureatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów:

W kategorii „Najpiękniejsza posesja”:

1. miejsce posesja przy ul. Zamojskiej - Pani Grażyna Chomik - 5688 głosów.
  2. miejsce posesja przy ul. Gen. Sikorskiego - Pani Anna Dragan - 4396 głosów.
  3. miejsce posesja przy ul. Wesołej- Pan Marek Ciesielczuk - 3040 głosów.

W kategorii „Najpiękniejszy balkon”:

1. miejsce balkon przy ul. Polnej, Pani Justyna Głowacz - 5861 głosów.
  2. miejsce balkon przy ul. Józefa Piłsudskiego, Pani Malwina Dec - 4274 głosy.
  3. miejsce balkon przy ul. Polnej, Pani Marta Kalbarczyk - 3725 głosów.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie składamy serdeczne podziękowania i gratulacje.