Nabór do Hrubieszowskiej Rady Kobiet

12.08.2024
Urzędowe

Burmistrz Miasta Hrubieszowa na podstawie zarządzenia nr 68/2024 z dnia 9 sierpnia 2024 r. w sprawie ogłoszenia terminu zgłaszania kandydatur do Hrubieszowskiej Rady Kobiet oraz określenia wzoru formularza zgłoszeniowego, w związku z zarządzeniem nr 232/2020 Burmistrza Miasta Hrubieszowa z dnia 22 stycznia 2020 r. w sprawie utworzenia Hrubieszowskiej Rady Kobiet oraz zasad jej działania, ogłasza nabór kandydatek do Hrubieszowskiej Rady Kobiet.

Kandydatury należy zgłaszać w sekretariacie Urzędu Miasta Hrubieszów na formularzu zgłoszeniowym, którego wzór określa załącznik do zarządzenia nr 68/2024, w terminie od 12 sierpnia do 6 września 2024 r.

Do wypełnionego formularza należy dołączyć co najmniej jedną rekomendację wystawioną przez instytucje lub organizacje pozarządowe poświadczającą zaangażowanie kandydatki w działania na rzecz Hrubieszowa i jego mieszkańców. Jedna instytucja lub organizacja pozarządowa może rekomendować maksymalnie dwie kandydatki.

Kandydować może każda kobieta, bez względu na miejsce zamieszkania pod warunkiem, że:

- działa na terenie Hrubieszowa i na rzecz jego mieszkańców,
    - w dniu złożenia formularza zgłoszeniowego ukończyła 18 lat.