Najpiękniejsza posesja i Najpiękniejszy balkon | 2023

Pozostałe

18 września br. Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa wręczył nagrody zwycięzcom w konkursie „Najpiękniejsze posesje i balkony — Hrubieszów 2023”.

Pięknie ukwiecone balkony i zachwycająca zieleń na hrubieszowskich posesjach to efekt ogromu pracy, jaką codziennie i z wielką starannością wkładają wielbiciele przydomowej flory.
I choć mogłoby się wydawać, że poprawia to jedynie wizerunek najbliższego otoczenia danej posesji czy balkonu, to z ilości oddanych głosów można wywnioskować, że wpływa również na szeroko rozumiany wizerunek Hrubieszowa.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „Najpiękniejsza posesja 2023” i „Najpiękniejszy balkon 2023”.

W tym roku w konkursie udział brało 6 właścicieli najpiękniejszych posesji oraz 5 właścicieli wyjątkowych balkonów.

Przedstawiamy Państwu Laureatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów:

"Najpiękniejsza posesja 2023 r."

1. Pani Ewa Kasperska – 2802 głosy
  2. Pani Anna Maćko –  1616 głosów
  3. Pani Elżbieta Hawryluk – 974 głosy

„Najpiękniejszy balkon 2023”:

1. Pani Justyna Głowacz - 2454 głosy
  2. Pani Marta Kalbarczyk - 1530 głosów
  3. Pani Malwina Dec - 1510 głosów

Wszystkim właścicielom posesji i balkonów, którzy wzięli udział w konkursie składamy serdeczne podziękowania, a wygranym gratulacje.

Szanowni Państwo na uwagę zasługuje fakt, że w tym roku liczba oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Hrubieszowa za zaangażowanie się w głosowanie — łączna liczba oddanych głosów w konkursie to aż 13 862.