Polish English French German Spanish Ukrainian

                     

Biuletyn Informacji Publicznej

„Pod biało-czerwoną”

Dzięki głosom naszych mieszkańców Miasto Hrubieszów otrzymało maszt z flagą RP w ramach projektu „Pod biało-czerwoną”. Maszt został zainstalowany przy ul. Kolejowej, centralnie na terenie ronda „100-lecia odzyskania Niepodległości” w Hrubieszowie.

Zakup oraz montaż masztu z tabliczką i flagą RP został częściowo sfinansowany w wysokości 8000 zł w ramach realizacji projektu „Pod biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Celem głównym projektu #PodBiałoCzerwoną jest zjednoczenie naszego kraju i jego mieszkańców. Honorowanie Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęcanie do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.

 

Zakup oraz montaż masztu z tabliczką i flagą RP został sfinansowany w ramach realizacji projektu „Pod biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Celem głównym projektu #PodBiałoCzerwoną jest zjednoczenie naszego kraju i jego mieszkańców. Honorowanie Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęcanie do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.