W dniu 30 listopada 2021 r. odbyło się w formie on-line I Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z kluczowymi interesariuszami opracowywanej „Strategii rozwoju ponadlokalnego Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021 – 2030”.

Podczas spotkania:

1.Przedstawiono wnioski z diagnozy Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, wymiar społeczny, gospodarczy oraz przestrzenny.
2.Zaprezentowano główne wyzwania w rozwoju Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030.
3.Zaprezentowano propozycję celów i kierunków rozwoju Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030.
4.Wstępnie zidentyfikowano listę i przedsięwzięć do realizacji w ramach Strategii wraz ze wskazaniem możliwych źródeł finansowania.
5. Przeprowadzono dyskusję z kluczowymi interesariuszami.

Uczestnikami spotkania byli:
-Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa – Pan Paweł Wojciechowski;
-Wójt Gminy Hrubieszów – Pan Tomasz Zając;
-Pracownicy Urzędu Miasta Hrubieszów, Urzędu Gminy Hrubieszów i ich jednostek organizacyjnych;
-Radni Rady Miejskiej w Hrubieszowie i Rady Gminy w Hrubieszowie;
-Przedstawiciele Służb Mundurowych, przedsiębiorcy, członkowie stowarzyszeń.

Spotkanie było prowadzone przez przedstawicieli firmy EuroCompass Sp. z o.o.

Do pobrania:
Prezentacja 1 (2.62MB)