Zgłoszenie jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego

29.01.2019

Informujemy, że pary małżeńskie, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat, mogą otrzymać od Prezydenta RP medal za długotrwałe pożycie małżeńskie.

Z wnioskiem o nadanie medalu mogą wystąpić zarówno sami jubilaci, jak i dzieci, wnuki, a nawet przyjaciele pary. Zgłoszenia dla par zameldowanych na pobyt stały na terenie miasta i gminy Hrubieszów przyjmowane są osobiście lub drogą pocztową w Urzędzie Stanu Cywilnego w Hrubieszowie, ul. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” 1, 22-500 Hrubieszów, a także elektronicznie na adres e-mail: usc@miasto.hrubieszow.pl.

Przyjmowanie zapisów zaczynamy z rocznym wyprzedzeniem. Zachęcamy do zgłaszania uczestników na jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Więcej informacji w tej sprawie można otrzymać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Hrubieszowie osobiście lub telefonicznie pod numerem 84 696 23 80, w. 25.