Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Patronat Burmistrza
4 czerwca już po raz kolejny w Hrubieszowie odbyły się zawody wędkarskie organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przez Koło PZW nr 43 HSM Hrubieszów. Kilkudziesięciu zawodników przywitał Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza Miasta, który oficjalnie otworzył imprezę. Zawody odbyły się na rzece Huczwie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 9 lat i 10-15 lat. W tym dniu dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i ryba. Już od pierwszej minuty łowiono okonie, klenie, płocie, krąpie, kiełbie i ukleje co szczególnie najmłodszym dawało największą satysfakcję. Dodatkową atrakcją był pokaz sprzętu przygotowany przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Zwycięzcami zawodów zostali:
największa ryba - w kat. do 9 lat - Ola Banach; w kat. 10-15 lat - Maciej Maciejczyk;

I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta - Maciej Maciejczyk;
II miejsce - Zuzanna Śpiewak;
III miejsce - Adam Nazar;
Dziękujemy wszystkim za życzliwą, piękną atmosferę, pełną sportowej rywalizacji i pasji. Mamy nadzieję, że uda się powtarzać takie zawody cyklicznie, więc do zobaczenia nad wodą! Patronat nad wydarzeniem objęła Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa.