ZAPROSZENIE na spotkania otwarte dotyczące rewitalizacji Hrubieszowa

Drodzy Mieszkańcy,

W dniu 23 marca Rada Miejska w Hrubieszowie podjęła uchwałę o przystąpieniu do  sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Hrubieszów. Program będzie koncentrował się na dwóch wyznaczonych podobszarach rewitalizacji: Śródmieściu i Podgórzu.

Rewitalizacja jest procesem obejmującym przemiany przestrzenne, gospodarcze, ale przede wszystkim zmiany społeczne. Proces ten ma służyć poprawie jakości życia mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby oraz rozwiązywać zaistniałe problemy. Zależy nam na poznaniu Państwa opinii i pomysłów dotyczących zmian potrzebnych w odniesieniu do wyznaczonego obszaru rewitalizacji (tj. Śródmieścia i Podgórza).

Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Hrubieszowa do udziału w spotkaniach otwartych dotyczących rewitalizacji. Podczas spotkań będzie można porozmawiać o potrzebnych działaniach oraz zgłosić propozycje konkretnych przedsięwzięć, które poprawiłyby jakość życia w Śródmieściu i Podgórzu.

Spotkania otwarte odbędą się:

• 27 kwietnia 2023 r. (czwartek) w godz. 17.00 – 19.00 w Miejskim Przedszkolu Nr 1 im. Małego Księcia ul. Gródecka 48.
  • 28 kwietnia 2023 r. (piątek) w godz. 13.00 – 15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  - Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chatea ul. 3 Maja 10.

Państwa obecność i głos pozwoli rzetelnie zaprogramować proces rewitalizacji w mieście oraz związane z nim działania na najbliższe lata.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!