Polish English French German Russian Spanish

Biuletyn Informacji Publicznej

Zaproszenie dla firm i instytucji do przystąpienia do programu Ogólnopolska Karta Seniora

14.01.2020

Gmina Miejska Hrubieszów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej części swoich mieszkańców w wieku 60+ i dostrzegając potrzebę działań na rzecz ich aktywizacji, przystąpiła do grona samorządów partnerskich programu Miasto Przyjazne Seniorom oraz Ogólnopolska Karta Seniora. Organizatorem Programu jest Stowarzyszenie MANKO z siedzibą w Krakowie. Każdy senior, czyli osoba powyżej 60 roku życia, posiadający kartę bę­dzie mógł skorzystać z rabatów u partnerów projektu, któ­rych jest już ponad 2500 w całym kraju. Są to m. in. muzea, teatry, hotele, restauracje, sanatoria, przychodnie rehabilitacyjne, ośrodki sportowo-rekreacyjne. Karta będzie również uprawniała do korzystania z przywilejów u lokalnych przedsiębiorców, na terenie Miasta Hrubieszów, którzy przystąpią do Programu.

 

W związku z powyższym Burmistrz Miasta Hrubieszowa zaprasza wszystkie firmy i instytucje do dołączenia do grona Partnerów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora.

Partnerem Programu może być każda firma, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora udzielając ustalonych przez siebie rabatów. Przystąpienie do Programu firm i instytucji działających na terenie Miasta Hrubieszów nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wystarczy wypełnić druk formularza, a następnie:

  • przesłać go na adres: Stowarzyszenie MANKO al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków
  • przesłać jego skan na maila: marketing@manko.pl
  • lub dostarczyć do Urzędu Miasta Hrubieszów pok. nr 16

Firmy będące partnerami Ogólnopolskiej Karty Seniora stają się rozpoznawalne wśród seniorów – otrzymują certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom. Dzięki Programowi zyskują promocję i dobry wizerunek w środowisku lokalnym, zwiększa się ich atrakcyjność wśród posiadaczy Karty, przez co zyskują stałych klientów. Partnerzy zostaną wpisani na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora, która dostępna jest na stronie www.glosseniora.pl, zakładka Ogólnopolska Seniora ->  Gdzie skorzystać z Karty.

 Więcej informacji dla partnerów Programu można uzyskać:

  • Stowarzyszenie MANKO, tel. 12 429 37 28,
  • Urząd Miasta Hrubieszów, tel. 84 696 23 80 wew. 24, pok nr 16.

 

Rozpoczęcie wydawania kart dla hrubieszowskich seniorów planowane jest w marcu br., o czym będziemy informować na bieżąco.