Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. "Co mówią nazwy miejscowe na pograniczu polsko-ukraińskim? Dziedzictwo kulturowe, ochrona, promocja"

Pozostałe

Euroregion Roztocze zaprasza organizacje społeczne i członków grup nieformalnych na bezpłatne szkolenie "Co mówią nazwy miejscowe na pograniczu polsko-ukraińskim? Dziedzictwo kulturowe, ochrona, promocja" w ramach zadania "Obywatelskie Roztocze", które odbędzie się 16 maja 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.
Po szkoleniu tematycznym, zostaną przedstawione główne założenia konkursu grantowego "Obywatelskie Roztocze 2022".
Szkolenie sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030.

Wykład poprowadzi dr hab. Mariusz Koper.