Za nami III Charytatywna Gala Muzyki Tanecznej Hrubieszów 2022

26.07.2022
Patronat Burmistrza

W niedzielę 24 lipca, na boiskach treningowych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się III Charytatywna Gala Muzyki Tanecznej Hrubieszów 2022. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Karolka i Piotrusia.

Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa Paweł Wojciechowski podziękował wszystkim artystom oraz organizatorom za zaangażowanie w pomoc chłopcom.

Na scenie wystąpili:

• After party,
  • Energy Girls,
  • Discoboys,
  • Shantel,
  • Malibu,
  • Menelaos,
  • Tex,
  • Greso,
  • Jeszcze Jeden,
  • DJ PRS100,
  • DJ Krister,
  • DJ Sky.

­Zebrane środki zostaną przeznaczone na powrót do zdrowia  dwóch małych wojowników Karolka i Piotrusia.

Karolek w tym roku skończy 4 latka, urodził się z wadą lewej rączki, nie posiada paluszka II, III i IV. Pojawiła się szansa na usprawnienie uchwytu w rączce, ale cena zabiegu to około 300 tysięcy.

Piotruś od urodzenia choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aicarduego Goutieresa. Trzyletni Piotruś na chwilę obecną nie chodzi, samodzielnie nie siedzi, nie mówi. Malutki wojownik z Hrubieszowa wymaga ciągłej intensywnej rehabilitacji oraz zakupu sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do III Charytatywnej Gali Muzyki Tanecznej i wsparli chłopców w powrocie do zdrowia.

Honorowy patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska.