Wybór najlepszej studenckiej wizji projektowej Centrum Komunikacyjnego Hrubieszowa

Rozwój lokalny

Gmina Miejska Hrubieszów oraz Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie serdecznie zapraszają mieszkańców Hrubieszowa i jego okolic oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem naszego Miasta do udziału w konkursie internetowym dotyczącym opracowania nowych rozwiązań projektowych dla obecnego przystanku autobusowego przy ulicy Piłsudskiego 55 w Hrubieszowie oraz zagospodarowania jego terenu w celu utworzenia Centrum Komunikacyjnego przyjaznego dla wszystkich użytkowników.

Prace studentów Politechniki poddane pod głosowanie w ramach konkursu stanowią jedynie wstępne propozycje nowego wyglądu obecnego przystanku. Wszystkie Państwa opinie, uwagi oraz pomysły zebrane podczas konsultacji społecznych zostaną uwzględnione podczas opracowywania ostatecznej wersji projektu nowego Centrum Komunikacyjnego.

Propozycje prac konkursowych przygotowanych przez studentów Politechniki Krakowskiej:

Głosowanie internetowe trwa od 18 października do 10 listopada 2022 r. poprzez wypełnienie ankiety na Platformie Partycypacji Społecznej miasta Hrubieszowa pod adresem https://konsultacje.miasto.hrubieszow.pl/konsultacje-spoleczne/zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie lub za pomocą kodu QR:

Głosować można również w formie stacjonarnej w Hrubieszowskim Domu Kultury w holu wejściowym podczas wystawy prac konkursowych za pomocą papierowych kart do głosowania.

Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do udziału w głosowaniu!