Wręczono nagrody uczestnikom konkursu „Hrubieszów na wakacjach”

Pozostałe

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska wręczyła nagrody części uczestnikom wakacyjnego konkursu „Hrubieszów na wakacjach”. Nagrodę – ramkę do tablicy rejestracyjnej z napisem „Hrubieszów Miasto z Klimatem” oraz naklejkę na szybę samochodową #HrubieszówJestemStąd – mógł otrzymać każdy mieszkaniec Hrubieszów Miasto z Klimatem, który na swoim profilu fb umieścił wakacyjne zdjęcie z ciekawego zakątka kraju lub świata oznaczając w treści posta hasztagiem #HrubieszówJestemStąd oraz dokonał zgłoszenia na wskazany w regulaminie adres mailowy.

Osoby, które zgłosiły swój udział w konkursie, a nieobecne na spotkaniu z Burmistrzem Miasta, zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 - 15:30 do Wydziału Komunikacji Społecznej, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Hrubieszów (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej).

Informujemy, że od listopada ramkę będzie można zakupić w Hrubieszowskim Domu Kultury.