Wręczenie jednorazowych stypendiów Burmistrza Miasta Hrubieszowa

Edukacja
21 czerwca 2021 r. w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie jednorazowych stypendiów Burmistrza Miasta Hrubieszowa za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu.
Wyróżnienie w postaci stypendiów otrzymało 61 osób. Wnioskodawcy, którymi były szkoły, kluby sportowe, rodzice i pełnoletni uczniowie złożyli w tym roku 68 wniosków. Komisja stypendialna powołana zarządzeniem Burmistrza Miasta dokonała weryfikacji wniosków pod względem formalnym i merytorycznym rekomendując Burmistrzowi Miasta 61 stypendystów.
Stypendia wręczyły Burmistrz Miasta Marta Majewska, Sekretarz Miasta Monika Podolak - Przewodnicząca Komisji Stypendialnej oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Naja.
Fot.UM Hrubieszów /d.d.