Wizytacja na placu budowy Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa

15.06.2020
Urzędowe

W dniu 05.06.2020 r. odbyła się wizytacja na placu budowy Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa którego remont realizowany jest w ramach projektu pn. "Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa szansą na ożywienie społeczno-gospodarcze w obszarze rewitalizacji" współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 13 Infrastruktura Społeczna Działania 13.3 Rewitalizacja obszarów miejskich Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Postęp prac na placu budowy wizytowali ze strony Gminy Miejskiej Hrubieszów m.in.: Pan Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszów, Pan Przemysław Podskarbi Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju oraz zespół Inspektorów Nadzoru. Podczas spotkania został szczegółowo omówiony harmonogram prac. Obecnie trwają prace nad wykonaniem pokrycia dachowego, usuwaniem polepy, remontem ścian i słupów wewnątrz budynku.