Urząd Miasta szuka pracownika do obsługi inwestorów i przedsiębiorców

08.09.2020

Do obowiązków pracownika ds. obsługi inwestorów i przedsiębiorców w Wydziale Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miasta będzie należało aktywne poszukiwanie nowych inwestorów krajowych i zagranicznych. Oprócz tego zajmie się m.in. przygotowaniem i prowadzeniem spotkań z inwestorami i wizyt w terenie jak też tworzeniem i promocją ofert inwestycyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom na stanowisko ds. obsługi inwestorów i przedsiębiorców to wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie przedsiębiorczości, marketingu, zarządzania, prawa, administracji, ekonomii lub studia podyplomowe w tym zakresie. Poza tym od kandydata wymaga się co najmniej 3-letniego stażu pracy, kreatywności i komunikatywności.

Opis stanowiska i szczegóły rekrutacji znajdziesz tutaj - https://umhrubieszow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//1z-349-2020.pdf

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku powinny złożyć wymagane dokumenty do 25 września 2020 r. w Sekretariacie Urzędu Miasta.