Urząd Miasta Hrubieszów ma nowego sekretarza

11.01.2019

Pani Monika Podolak w wyniku zakończenia procedury naboru została nowym sekretarzem Miasta Hrubieszów. Nową funkcję objęła 2 stycznia 2019 r. Na tym stanowisku zastąpiła Pana Pawła Wojciechowskiego, który od 23 listopada ubiegłego roku pełni funkcję Zastępcy Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Nowa Sekretarz Miasta jest absolwentką Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia magisterskie na kierunku administracja, a także studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w administracji samorządowej, w tym  ponad 9-letnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach urzędniczych. W latach 2006-2009 pracowała w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie zajmując się sprawami kultury, kultury fizycznej i turystyki. Przez ostatnie 9 lat związana była z samorządem Gminy Werbkowice, początkowo jako dyrektor Samorządowej Jednostki Oświaty w Werbkowicach, a następnie jako inspektor ds. oświaty i sekretarz gminy w Urzędzie Gminy Werbkowice.