Uroczyste pożegnanie Dyrektora Zakładu Karnego w Hrubieszowie

Pozostałe

27 stycznia 2020 r. swoją wieloletnią pracę w Służbie Więziennej, zakończył płk Janusz Krotkiewicz, Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie.

Podczas uroczystości, która odbyła się w siedzibie Zakładu Karnego w Hrubieszowie, Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska złożyła na ręce Dyrektora podziękowania i wyrazy uznania za wieloletnią służbę.

Na uroczystości obecni byli również: Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ppłk Krzysztof Stefanowski, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, duchowieństwa, sądu, prokuratury, organizacji i instytucji od lat współpracujących z hrubieszowską jednostką, dyrektorzy jednostek z OISW w Lublinie, oraz funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Hrubieszowie.
Panu Pułkownikowi życzymy wszelkiej pomyślności i zadowolenia z kolejnych wyzwań w życiu.

fot. ZK w Hrubieszowie