Uroczysta Sesja Rady Miejskiej

Urzędowe

21 grudnia 2022 r. w sali konferencyjnej Hrubieszowskiego Domu Kultury miała miejsce uroczysta Sesja Rady Miejskiej połączona ze spotkaniem opłatkowym.

Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz solistki Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej.

Podczas sesji wręczona została Statuetka Króla Władysława Jagiełły. W tym roku Kapituła Nagrody Miasta Hrubieszowa przyznała ją Małgorzacie Muzyczuk – Artykuł.

Świąteczne życzenia Radnym, pracownikom Urzędu Miasta Hrubieszów, przedstawicielom samorządów, oświaty i kultury, instytucji, służb mundurowych i duchownych złożyli Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska i Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Naja.

Wspólną modlitwę poprowadził Dziekan Dekanatu Hrubieszów Południe, Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja w Hrubieszowie Wiesław Oleszek.

Głównym punktem roboczej części sesji Rady Miejskiej było przyjęcie budżetu miasta na 2023 rok.