Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Udekoruj naszą śmieciarkę

11.08.2022
Pozostałe

W dniu 9 sierpnia 2022 r. na placu przed Hrubieszowskim Domem Kultury miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. "Udekoruj naszą śmieciarkę" organizowanego przez PGKiM Sp. z o.o. z siedzibą w Hrubieszowie.

Nagrody ufundowane przez PGKiM wręczyły Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Małgorzata Bocheńska Prezes spółki.

Wydarzeniu towarzyszył reporter TVP Lublin. Materiał emitowany w Panoramie Lubelskiej można obejrzeć od minuty 10:43, klikając w materiał wideo

Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria nazwa śmieciarki:

Miejsce pierwsze:

  • Oliwia Zamojtel, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2

Kategoria hasło:

Miejsce pierwsze ex aequo :

  • Oliwia Zamojtel, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Nina Dąbrowska, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2

Kategoria rysunek:

Miejsce pierwsze ex aequo :

  • Karina Leśniak, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Hanna Kuźniarska, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3

Wyróżnienia:

  • Zofia Kuźniarska, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Pola Pachniewska, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1
  • Piotr Przytuła, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Patrycja Trojanowska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Mikołaj Zając, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1
  • Michał Zając, 6 lat, Przedszkole im. „Małego Księcia”
  • Małgorzata Hraciuk, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Maja Skiba, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Lena Tywoniuk, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Lena Kaniuga, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Karolina Pawełek, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Julia Bałakut, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Emilka Gniecka, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Emilia Wybranowska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Dominik Lachowski, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Dominik Chrzanowski, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Amelia Paszczuk, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Aleksandra Pawelec, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Agnieszka Miarowska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2

Wszystkim dzieciom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie