Polish English French German Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Telefon kontaktowy dla osób mających trudności z dotarciem do punktów szczepień

15.01.2021

Od dnia 15 stycznia 2021 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie uruchamia specjalny telefon kontaktowy dla osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciw COVID-19.

Mieszkańcy miasta Hrubieszów mogą dzwonić pod nr tel. 84 696 55 60 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy ośrodka tj. 7:30-15:30.

Transport przeznaczony jest dla osób:
1. Niepełnosprawnych, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.
2. Mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień,

Prosimy osoby chcące skorzystać z organizowanego przez nas transportu o kontaktowanie się z MOPS najpóźniej dzień przed planowanym szczepieniem.

Przypominamy, że 15 stycznia rozpocznie się rejestracja chętnych do zaszczepienia seniorów, którzy ukończyli lub ukończą w 2021 r. 70 lat (roczniki do 1951 r. włącznie). Możliwość rejestracji na bezpłatne szczepienie będzie obywać się poprzez: 

  1. dedykowaną infolinię pod numerem: 989,
  2. Internetowe Konto Pacjenta,
  3. lekarza POZ (lekarza rodzinnego).
Więcej informacji o szczepieniach przeciw COVID-19: