Spotkanie w sprawie realizacji budowy krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 2

25.06.2019
Urzędowe

18 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miasta Hrubieszów z inicjatywy Burmistrza Miasta Marty Majewskiej odbyło się spotkanie w ramach Związku Gmin Ziemi Hrubieszowskiej dotyczące realizacji budowy krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 2.

Na spotkanie zaproszeni byli starosta powiatu, wszyscy wójtowie oraz przewodniczący rad gmin powiatu hrubieszowskiego.

W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska, Zastępca Burmistrza Paweł Wojciechowski, Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Maryla Symczuk, Wójt Gminy Hrubieszów Tomasz Zając, Przewodnicząca Rady Gminy Hrubieszów Aneta Dąbrowska, Wójt Gminy Dołhobyczów Grzegorz Drewnik.

Podczas spotkania Pan Marcin Kozyra przedstawiciel AQUACO Sp. z o.o., wykonawcy dokumentacji technicznej, omówił koncepcję architektoniczną budynku oraz szacowany koszt budowy i eksploatacji obiektu. W dalszej części spotkania dyskutowano o możliwości współfinansowania inwestycji przez samorządy powiatu hrubieszowskiego.