Spotkanie prewencyjne hrubieszowskiej Policji z Burmistrzem

27.07.2016

22 lipca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Hrubieszowie odbyło się spotkanie przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie z Burmistrzem Tomaszem Zającem i członkami zarządu MKS "Unii" Hrubieszów.

Spotkanie miało na celu omówienie działań mających na celu zabezpieczenie wydarzeń sportowych na terenie miasta, ze szczególnym uwzględnieniem meczów piłki nożnej.

W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie p.o. podinsp. Ryszard Wasiak, Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Tomasz Martyniuk, Dyrektor Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Watras, Prezes MKS "Unii" Hrubieszów Ernest Lipski, Członek Zarządu MKS "Unii" Dariusz Mękal i Wiceprezes ds. Piłki Nożnej Wojciech Lecko.