Polish English French German Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Spotkanie biznesowe | kwiecień 23

27.03.2023
KCEiWG

plakat informacyjny

Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Dyrektor Kreatywnego Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej w Hrubieszowie mają zaszczyt zaprosić Pana na spotkanie biznesowe w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2023 r. o godz. 16.00 w Gniecki Hotel & Restaurant, ul. Kolejowa 29 w Hrubieszowie.

Głównym tematem spotkania zorganizowanego w formie „Lunchu Biznesowego”  będzie przedstawienie założeń „Hrubieszowskiej Akademii Biznesu”, w ramach której zostaną przeprowadzone szkolenia i doradztwo indywidualne dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Tematy dodatkowe:

  • ogólna sytuacja gospodarcza Miasta, sytuacja lokalnych firm,
  • dostępne instrumenty wsparcia dla firm (dotacje, ulgi lokalne i krajowe),
  • omówienie założeń systemowego wsparcia dla przedsiębiorców, w tym organizacji cyklu profesjonalnego doradztwa biznesowego dla obecnych i nowo zakładanych firm "Hrubieszowska Akademia Biznesu".

Prelegentem spotkania będzie dr Mariusz Rudzki – specjalista w zakresie obsługi przedsiębiorców i inwestorów.

Liczymy na Pana obecność, która podniesie rangę organizowanego spotkania i będzie stanowiła nieocenioną pomoc w realizacji zaplanowanych zadań, jakie stoją przed Kreatywnym Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej.

Rezerwacja miejsc: 84 535 35 02