Rozstrzygnięcie konkursu „Kotylion w barwach narodowych”

Urzędowe

Konkurs promujący wartości patriotyczne okazał się niesamowitym sukcesem naszych młodych lokalnych twórców. Wpłynęło 127 kotylionów wykonanych przeróżną techniką artystyczną. 15 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie. Zwycięskie kotyliony dumnie prezentowała Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta  Majewska i Zastępca Burmistrza Paweł Wojciechowski, 11 listopada na miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Nagroda główna: Alan Zygmunt, Szkoła Podstawowa nr 2;

Nagroda w kategorii dzieci przedszkolne: Szymon Pańko,  Miejskie Przedszkole nr 2;
Nagroda w kategorii uczniowie klas I – III: Julian Pruszyński, Szkoła Podstawowa nr 2;
Nagroda w Kategorii uczniowie klas IV – VIII: Lena Hraciuk, Szkoła Podstawowa nr 3.

Wyróżnienie w kategorii dzieci przedszkolne:
1) Marcelina Kuras, Miejskie Przedszkole nr 1;
2) Zofia Czupryńska, Miejskie przedszkole nr 1.

Wyróżnienie w kategorii uczniowie klas I – III:
1) Fabian Hraciuk, Szkoła Podstawowa nr 3;
2) Dorian Szurek, Szkoła Podstawowa nr 2.

Wyróżnienie w Kategorii uczniowie klas IV – VIII:
1) Gabriela Wlizło, Szkoła Podstawowa nr 3;
2) Zuzanna Brzozowska, Szkoła Podstawowa nr 2.

Dodatkowe wyróżnienia zostały przyznane przez Annę Jaśkiewicz Przewodniczącą NSZZ Solidarność Oddział Hrubieszów:
Wyróżnienie w kategorii dzieci przedszkolne: Hanna Jasińska, Miejskie Przedszkole nr 5;
Wyróżnienie w kategorii uczniowie klas I – III: Kacper Sidorczuk, Szkoła Podstawowa nr 1;
Wyróżnienie w kategorii uczniowie klas IV – VIII: Maja Osińska, Szkoła Podstawowa nr 3.

Zwycięskie prace można podziwiać  w witrynach na miejskim deptaku. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy za tak liczny udział.