Rozbudowa ścieżek rowerowych w mieście Hrubieszów

Konsultacje

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu pn. "Hrubieszów - opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach POPT 2014-2020, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety na potrzeby opracowania „Programu rozbudowy ścieżek rowerowych w mieście Hrubieszów”. Celem badania jest zweryfikowanie preferencji użytkowników rowerów na potrzeby wykonania programu rozwoju spójnej sieci tras rowerowych o funkcji komunikacyjnej, rekreacyjnej i turystycznej wraz z zachowaniem standardów krajowych i międzynarodowych dotyczących kształtowania sieci tras rowerowych na terenie miasta Hrubieszów.

Ankieta posłuży do określenia:

•  użytkowników w aspekcie społeczno-demograficznym;
  •  częstotliwości wykorzystywania roweru;
  •  celów do jakich wykorzystywany jest rower;
  •  oczekiwań w kwestii rozwoju i poprawy infrastruktury rowerowej;
  •  najważniejszych celów, priorytetów w kwestii wykonania poszczególnych odcinków tras rowerowych.

Ankieta zawiera 12 pytań otwartych i zamkniętych. Po zakończeniu badania wykonawca przeprowadzi szczegółową analizę i przygotuje wnioski, które posłużą do ocenienia priorytetów w kwestii wykonania tras rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Poniższą ankietę można wypełnić i przesłać do dnia 02.02.2023 r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.

Link do ankiety: