Projekt grantowy Sieć Otwartych Innowacji

Biznes
Projekt umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom uzyskanie grantów na transfer technologii w postaci zwrotu kosztów zakupu wartości niematerialnych i prawnych o charakterze innowacyjnym (np. w postaci patentów, wzorów użytkowych lub przemysłowych, praw autorskich do oprogramowania, itd.).

Wysokość wsparcia: min. 20% - maks. 70% (w zależności od regionu), do 200.000 euro.
Wkład własny: min. 30% - maks. 80 %.

Rozpoczęcie naboru wniosków: 8 października 2021 r.
Zakończenie naboru wniosków: 15 grudnia 2021 r. (lub do wyczerpania alokacji)
Budżet konkursu: 5 500 000,00 PLN*
*Kwota może zostać zwiększona do czasu ostatecznego zakończenia Konkursu.

Projekt grantowy „Sieć otwartych innowacji” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, I komponent Działania 2.2 “Otwarte innowacje – wspieranie transferu technologii”.
Realizatorem projektu jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Wnioskodawcy mogą wybrać jedną z dwóch form wsparcia: regionalną pomoc inwestycyjną lub pomoc de minimis.

Informacje o naborze wniosków: link.