Podziękowania z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Urzędowe

W miniony czwartek 26 maja br., w przeddzień Dnia Samorządu Terytorialnego odbyła się XLIX Sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Z okazji Dnia Samorządu Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska przekazała wszystkim byłym i obecnym Radnym Rady Miejskiej w Hrubieszowie oraz Przewodniczącym jednostek pomocniczych Miasta – Osiedli i Sołectwa podziękowania "za podjęcie wyzwania jakim jest misja służenia innym i praca na rzecz rozwoju naszej wspólnoty samorządowej oraz za owocną współpracę dla dobra naszego miasta i jego mieszkańców".

Okolicznościowe listy gratulacyjne Radnym Rady Miejskiej i przewodniczącym Zarządów Osiedli obecnej kadencji, w imieniu Burmistrza Miasta, wręczyła Sekretarz Miasta Monika Podolak.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto, które upamiętnia wybory z 27 maja 1990 roku do nowoutworzonych rad gmin samorządowych. Warto przypomnieć, że były to pierwsze w pełni wolne i demokratyczne wybory po odsunięciu komunistów od władzy.