Podpisanie umowy partnerskiej z Politechniką Krakowską

Rozwój lokalny

Wizyta Politechniki Krakowskiej w Hrubieszowie – rozpoczęcie współpracy z partnerem projektu w zakresie realizacji przedsięwzięć pn.: „Centrum Komunikacyjne Miasta Hrubieszowa” oraz „Hrubieszowski dom z klimatem”.

W dniach 2 - 3 grudnia br. w siedzibie Urzędu Miasta Hrubieszów odbyły się spotkania przedstawicieli władz miasta,  Biura Projektu Rozwój Lokalny, wydziałów i miejskich jednostek organizacyjnych z przedstawicielami Politechniki Krakowskiej oraz zaproszonymi gośćmi.

W dniu 2 grudnia br. w siedzibie Urzędu Miasta Hrubieszów miało miejsce uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Gminą Miejską Hrubieszów, reprezentowaną przez Zastępcę Burmistrza Miasta - Pawła Wojciechowskiego, a Politechniką Krakowską reprezentowaną przez Panią Izabelę Sykta – Koordynatora projektu ze strony PK. Podpisanie umowy umożliwiło rozpoczęcie współpracy w zakresie realizacji przedsięwzięć w ramach projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” - „Centrum Komunikacyjne Miasta Hrubieszowa” oraz „Hrubieszowski dom z klimatem”.

W trakcie konsultacji przedstawiono m. in. prezentację obrazującą problemy, uwarunkowania oraz najważniejsze zagadnienia związane z utworzeniem Centrum Komunikacyjnego na terenie miasta, a także prezentację w zakresie zabudowy drewnianej dawnej i obecnej omówionej przez Pana Łukasza Krawczyka.