Piknik sportowo-rekreacyjny przy ul. Polnej

13.08.2018

Przy zachmurzonym niebie i chwilami padającym deszczu szczęśliwie udało się zrealizować wspólne przedsięwzięcie o charakterze sportowo-rekreacyjnym, które odbyło się w dniu 11 sierpnia 2018 roku przy SKK „Słoneczko” w Hrubieszowie.

Piknik rozpoczęliśmy już w piątek 10 sierpnia 2018 roku od turnieju koszykówki o puchar prezesa HSM w Hrubieszowie w którym udział wzięły 4 drużyny chłopców. Zwycięzcą została drużyna JEDYNKA w składzie: Krzysztof Pieniążek, Mikołaj Pietrusiewicz i Krystian Sztojko, drugie miejsce zajęła drużyna TADZIK TEAM w składzie: Kamil Daciuk, Dawid Kudelski i Damian Kuropatwa, trzecie miejsce zajęła drużyna STREEATBALL TEAM w składzie Bartek Fijołek, Konrad Flis i Patryk Piasecki, a czwarte miejsce zajęła drużyna KARITAS w składzie Łukasz Grosman, Mateusz Kaczmarek i Igor Krawczyński. W sobotę 11 sierpnia 2018 roku piknik zaczął się od zabaw i tańców prowadzonych przez Jolantę Głowacz, Katarzynę Partykę i Annę Kozar i harcerzy z ZHP w Hrubieszowie. Następnie odbył się turniej wiedzy o naszym mieście dla dzieci, który przygotował Mirosław Dąbrowski oraz testowy turniej wiedzy o Hrubieszowie, który przygotował Tomasz Wojciech Antoniuk wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Podczas pikniku rozegrane zostały również zawody sportowe takie jak: skoki w workach, slalom z piłką nożną pomiędzy pachołkami, przeciąganie liny, turniej badmintona, rzut oponą na odległość oraz rzut piłką lekarską o puchar przewodniczącego Zarządu Osiedla nr 2 POLNA, który wygrał Krzysztof Pieniążek.

W ramach pikniku odbyły się pokazy sprzętu wojskowego, straży pożarnej, policji i straży granicznej, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Sprzęt prezentowała Jednostka Wojskowa, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Komenda Powiatowa Policji i Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie.

Dzięki sponsorom takim jak: Jubiler I.M. Białaccy, Kuźnia Rowerowa, Szkoła Języka Angielskiego Helen Doron-Arek Brzozowski, Zapiekanki Piotr Szkalej, sklep Alicja Robert Łukasiewicz, sklep spożywczo-przemysłowy „U Ziutka”, Straż Miejska, Ka 2 i Nowa Technika, Agencja Artystyczno-Weselna BRUNO, Dorota Borys, Fitnesskiba Justyna Skiba, Justyna Tywoniuk Magistrat, Agnieszka Strzelecka Kraina Ciast i Tortów, Przemysław Gniecki Restauracja ”U chłopa”,Ternero Grup Sp z o.o. Sklep Groszek ul. Polna, Sławomir Kędziera Foto Video Fuji, Bank Spółdzielczy w Izbicy, Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Służba Drogowa, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Dyrekcja, nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie, Danuta Kowalska radna Rady Miejskiej w Hrubieszowie, Zarząd Osiedla nr 2 POLNA w Hrubieszowie i Tomasz Wojciech Antoniuk, dzieci i dorośli mogli zatańczyć zumbę, bezpłatnie skorzystać z dmuchanych zamków, pływających łódeczek na wodzie w basenie i poczęstunku - popcornu, waty cukrowej oraz grochówki i kiełbasek z grilla.

Organizatorami Pikniku byli Zarząd Osiedla nr 2 POLNA i SKK „Słoneczko” w Hrubieszowie, a patronatem objął wydarzenie BURMISTRZ miasta Hrubieszowa.

Wszystkim, którzy przyczynili się do bardzo udanego przedsięwzięcia serdecznie DZIĘKUJEMY!