Piłkarski Turniej Wolności Hrubieszów 2021

Sport / rekreacja
Spora dawka emocji i dobrej zabawy towarzyszyła uczestnikom Piłkarskiego Turnieju Wolności - Hrubieszów 2021, rozegranego w niedzielę na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Oprócz rywalizacji sportowej uczestnicy mogli skorzystać z dmuchańców czy też zagrać jeden na jeden ze sławnym TikTokerem Łukim.

Do rywalizacji przystąpiło 11 szkół i klubów w roczniku U11. Drużyny zostały podzielone na grupy, a najlepszy awansowały do fazy pucharowej. Po zaciętej sportowej rywalizacji klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:
1 msc. MKS Unia I Hrubieszów
2 msc. SP 2 Hrubieszów
3 msc. SP 3 Hrubieszów
Wszystkie 3 drużyny awansowały do Wielkiego Finału, który zostanie rozegrany 9 października w Chełmie.

Najlepszy strzelec Turnieju - Kamil Roch - 12 bramek strzelonych
 Najlepszy bramkarz Turnieju - Kajetan Majewski - 2 bramki stracone
 Nagroda Fair Play - MKS Unia II Hrubieszów

Nagrody dla najlepszych w imieniu Burmistrza Miasta Hrubieszowa wręczał Paweł Wojciechowski - Zastępca Burmistrza. Zwycięzcy podczas ceremonii dekoracji mogli poczuć się jakby wygrali Ligę Mistrzów, gdyż odegrano im jej hymn, a gdy wznosili puchar do góry na ich głowy posypało się konfetti. Za rok spotykamy się w kolejnej edycji Piłkarskiego Turnieju Wolności.