Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hrubieszowie związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

16.10.2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, iż od dnia 19.10.2020 r. nastąpi zmiana w sposobie bezpośredniej obsługi interesantów.

Bezpośrednia obsługa interesantów, bez wcześniejszego umawiania, odbywać się będzie codziennie w godzinach od 730 do godz. 1200. Od godziny 1200 do godziny 1530 obsługiwane będą wyłącznie osoby, po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem (tel. 84 696 55 60, email: hrubieszow@ops.pl) oraz osoby wezwane do stawiennictwa przez pracownika Ośrodka.

Obsługa interesantów w zakresie pomocy społecznej, karty dużej rodziny, świadczeń wychowawczych, świadczeń Dobry Start odbywać się będzie przy stanowisku usytuowanym przy głównym wejściu do budynku (od ulicy 3-go Maja).

Natomiast obsługa w zakresie świadczeń rodzinnych, dodatków mieszkaniowych i energetycznych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz dłużników alimentacyjnych odbywać się będzie w korytarzu usytuowanym przy wejściu od podwórza (wejście „pod daszkiem”).

W trakcie wizyt w Ośrodku obowiązuje reżim sanitarny. Osoby zobowiązane są do dezynfekcji rąk lub posiadania rękawiczek. Usta i nos muszą być zakryte maseczką lub przyłbicą.

Przy stanowisku może przebywać wyłącznie jedna osoba. Pozostałe osoby oczekujące na obsługę zobowiązane są do pozostania na zewnątrz budynku.

Apelujemy o ograniczenie wizyt w Ośrodku oraz o korzystanie przy załatwianiu spraw z dostępnych form kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.