Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Edukacja

W dniu 2 marca 2020 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów odbyły się miejskie eliminacje do XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom".

W eliminacjach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta z podziałem na dwie grupy wiekowe. W pierwszej grupie wiekowej zwyciężył Krzysztof Płaszczewski,  zaś w drugiej Wojciech Widz. Obaj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych. Ponadto drugie miejsca w swoich grupach wiekowych zajęli odpowiednio Jan Węcławik i Michał Suchecki, zaś trzecie miejsca Adam Pawłowski i Karol Kuczyński. Nagrody dla pierwszych, drugich i trzecich miejsc oraz podziękowania dla pozostałych uczestników wręczył Zastępca Burmistrza Miasta Pan Paweł Wojciechowski.

fot.Urząd Miasta Hrubieszów