Ogólnopolska społeczna akcja pomocowa Wymiana Ciepła

20.11.2020

Ogólnopolska społeczna akcja pomocowa Wymiana Ciepła ponownie w naszym mieście !
Edycja 2020/2021 rozpoczęła się !
- w miniony poniedziałek przy Hrubieszowskim Domu Kultury tuż obok społecznej lodówki stanął wieszak, na którym można pozostawić ciepłe rzeczy !
   WYMIANA CIEPŁA  polega bowiem na dzieleniu się z osobami potrzebującymi ciepłymi ubraniami
- Idea akcji jest bardzo prosta:
- Marzniesz? Weź sobie ubranie!
- Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar czy sweter na wieszaku
-Każdy może przyjść i powiesić tu ciepłe rzeczy, z których sam już nie korzysta, a mogą posłużyć innym. Ważne jest żeby rzeczy były czyste i niezniszczone.
- Potrzebujący mogą natomiast wziąć z wieszaka to, czego potrzebują o każdej porze dnia i nocy, wieszak będzie bowiem wystawiony przez 24 godziny na dobę. Akcja potrwa do15 marca 2021 r.
Organizatorami akcji jest   Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska , Hrubieszowski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie

Film promujący akcję