Najpiękniejsze posesje i balkony — Hrubieszów 2022 | wręczenie nagród

Pozostałe

Pięknie ukwiecone balkony i zachwycająca zieleń na hrubieszowskich posesjach to efekt ogromu pracy, jaką codziennie i z wielką starannością wkładają wielbiciele przydomowej flory.
I choć mogłoby się wydawać, że poprawia to jedynie wizerunek najbliższego otoczenia danej posesji czy balkonu, to z ilości oddanych głosów można wywnioskować, że wpływa również na szeroko rozumiany wizerunek Hrubieszowa.

14 września br. Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa wręczyła nagrody zwycięzcom w konkursie „Najpiękniejsze posesje i balkony — Hrubieszów 2022”.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „Najpiękniejsza posesja 2022” i „Najpiękniejszy balkon 2022”.

Przedstawiamy Państwu Laureatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów:

W kategorii „Najpiękniejsza posesja 2022”:
I miejsce – Pani Anna Maćko – 568 głosów,
II miejsce – Pan Marek Ciesielczuk – 213 głosy,
III miejsce - Pani Jadwiga Hukowska – 148 głosów.

W kategorii „Najpiękniejszy balkon 2022”:
I miejsce – Pani Malwina Dec – 502 głosy,
II miejsce – Pani Renata Kalbarczyk – 300 głosów,
III miejsce – Pani Marta Kalbarczyk – 222 głosy.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie składamy serdeczne podziękowania i gratulacje.