Miasto Hrubieszów partnerem Lubelskiego Pikniku Biznesowego. Zapraszamy do udziału

19.10.2017

Giełda Eventów ma przyjemność zaprosić lubelskich przedsiębiorców do udziału w II edycji Lubelskiego Pikniku Biznesowego. Już 26 października 2017 r. Członkowie 10 Organizacji Przedsiębiorców spotkają się na unikalnym wydarzeniu, integrującym środowiska biznesowe na Lubelszczyźnie.

Pomysł zrodził się w zeszłym roku, dzięki owocnej współpracy zarządów 3 organizacji: Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”, Klub Odpowiedzialnego Biznesu oraz Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Lubelski Piknik Biznesowy to pierwsza taka inicjatywa w regionie łącząca jednego wieczoru członków kilkunastu organizacji przedsiębiorców. Organizacje partnerskie II edycji Pikniku:

1. Klub Odpowiedzialnego Biznesu*
  2. Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”*
  3. Rada Przedsiębiorczości Lubelszczyzny*
  4. Biznes Lubelskie
  5. Urząd Miejski w Opolu Lubelskim- Centrum Obsługi Inwestora
  6. Business Centre Club
  7. Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
  8. Lubelska Izba Rzemieślnicza
  9. Klaster Designu, Innowacji i Mody
  10. Lubelskie Towarzystwo Biznesowe
  11. Cech Rzemiosł Różnych w Lubartowie

Zapraszamy do udziału Członków Organizacji, Partnerów Pikniku i wszystkie osoby zainteresowane. Chcemy w ten sposób sprzyjać integracji lubelskiego biznesu i ułatwić drogę do nawiązywania współprac na rynku lokalnym.

Szacujemy udział 150 przedsiębiorców w ramach 2 edycji. Odbędzie się 26 października 2017 r. w Hotelu Focus*** przy ul. Skowronkowej 2 w Lublinie.

W programie

18:00-18:30- przywitanie lubelskiego biznesu

- przywitanie- Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Partnerzy Główni

18:30-20:00 – Moderowane rozmowy B2B.

20:30-20:50 – Występ Wojciecha Bochry- Kontratenora- półfinalisty Must Be The Music 9

20:50-21:00- prezentacja luksusowego łóżka Hypnos Beds- posiadającego akredytację Królowej Elżbiety II

21:00-01:30 – Poczęstunek i integracja.

– Część taneczna przy muzyce Dj Adrian Tomala

Poczęstunek

Degustacje

Oplata za udział:

ü  Koszt dla przedsiębiorców zrzeszonych w Organizacjach: 123 zł brutto (100 zł netto)

ü  Koszt dla przedsiębiorców niezrzeszonych: 159,90 zł brutto (130 zł netto)

REJESTRACJA:

Prosimy o dokonanie opłaty za udział poprzez przelew bankowy:

IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 23.10.2017. r. z dopiskiem: „Opłata za Lubelski Piknik Biznesowy”

oraz wysłanie maila na adres: a.bielak@gielda-eventow.pl z podaniem:

Nazwa Firmy

Nazwa Organizacji:

Wierzymy, że udział w Pikniku, nie tylko przyczyni się do poszerzania perspektywy współpracy przedsiębiorców, ale też zwiększy świadomość bogactwa organizacji biznesowych i ich działań w regionie.

Serdecznie zapraszamy!

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników Pikniku w Lublinie 23 X 2017 r.