Leśmianowska Siódemka w Hrubieszowie już w sobotę

Kultura

O 11.00 zapraszamy do Zinówki na wystawę poświęconą Leśmianowi. Następnie na HOSiR.

Start i meta biegu oraz Biuro Zawodów będą zlokalizowane na boiskach bocznych HOSiR przy ul. Ciesielczuka.
Numery startowe oraz czipy do pomiaru czasu będzie można odebrać od 10:30. Obok znajduje się duży parking. Dodatkowo można również zaparkować przy naszej hali oddalonej od Biura Zawodów o ok. 250-300 metrów. Trasa biegu wiedzie drogami gruntowymi po łąkach wokół Hrubieszowa i będzie oznaczona widocznymi znacznikami. Wiodącą grupę biegaczy poprowadzi pilot na quadzie.  Dodatkowo dla pełnego komfortu biegaczy i zawodników Nordic Walking na trasie będzie poruszać się kilku oznakowanych pilotów na rowerach.
Po zakończonej trasie każdy otrzyma medal i pyszną grochówkę w zamian za oddany czip.
Spośród wszystkich startujących rozlosujemy nagrody od naszych sponsorów a będą to:
 - Wycieczka do Lwowa od Biuro Turystycznego Quand z Tomaszowa Lubelskiego
 - Bon o wartości 300 zł do wykorzystania od Burmistrza Hrubieszowa Marta Majewska
 - Voucher na kolację dla dwojga od Restauracji Gniecki Przemysław Gniecki
 - Pakiet startowy na bieg leśmianowski Rozzielenie 2020 na Roztocze od Andrzej Kudlicki właściciela Biura Turystycznego Quand

Wieczorem zapraszamy na wieczorek poetycki poświęcony Leśmianowi. O szczegółach (godzina, miejsce) będziemy informować. Jest Leśmian na sportowo, będzie też Leśmiana literacki.

Jednocześnie informujemy, że limit startujących został ograniczony do 150 osób. Ilość wolnych miejsc na chwilę obecną 65 więc zapraszamy do zapisów: