Konsultacje społeczne koncepcji architektonicznej „Kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie”.

21.12.2017

Na podstawie zarządzenia 549/2017 z dnia 19 grudnia 2017 r. Burmistrz  Miasta  Hrubieszowa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych koncepcji architektonicznej „Kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie”.

Konsultacje społeczne odbędą się  w terminie od dnia 28.12.2017 r. do dnia 4.01.2018 r.

Uwagi i opinie będzie można składać w formie pisemnej, drogą elektroniczną na formularzu zgłaszania uwag lub za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Hrubieszów. Wypełniony formularz prosimy złożyć osobiście, wysłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Urzędu Miasta Hrubieszów, ul. mjr. H. Dobrzańskiego "HUBALA" 1, 22-500 Hrubieszów lub wysłać na adres e-mail prg@miasto.hrubieszow.pl . W tytule e-maila należy wpisać: „Konsultacje kryta pływalnia”

Poniżej można pobrać projekt koncepcji architektonicznej „Kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie”.

Formularz uwag w wersji elektronicznej dostępny będzie od dnia 28 grudnia 2017 r.

Uwagi i opinie należy przekazywać w terminie do dnia 4 stycznia 2018 r.

Nieprzedstawienie opinii w terminie oznacza rezygnację z prawa jej wyrażania.