Koncert „Scena dla Ciebie” - czyli podsumowanie ferii zimowych w Hrubieszowskim Domu Kultury

31.01.2017

Podsumowanie ferii zimowych z udziałem dzieci i młodzieży to w Hrubieszowie już tradycja.

Na scenie Hrubieszowskiego Domu Kultury zaprezentowali się uczestnicy Warsztatów Artystycznych: m.in. tanecznych prowadzonych przez Joannę Miłoszewicz i Piotra Czarneckiego z Akademii Tańca z Lublina oraz Sylwię Hrycuniak - instruktora HDK, jak też liderów grup : Agatę Skorubską , Julitę Świeca i Julitę Wiśniewską , wokalnych prowadzonych przez Krzysztofa Gumielę ( 16 wokalistów), Teatralnych prowadzonych przez Jolantę Głowacz.

Uczestnicy pokazali duży dorobek artystyczny, który zaprezentowali mieszkańcom naszego miasta.

Występom scenicznym towarzyszyła wystawa prac, które powstawały pod okiem instruktorów na warsztatach: plastycznych - Barbara Smal, garncarskich - Katarzyna Powęska, tkackich - Katarzyna Partyka, batiku - Ewa Watras , białej porcelany i aplikacji na koszulkach - Joanna Błaszczak.

Dzieci i młodzież mogła uczestniczyć też w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Brudnowskiego oraz Warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez Marię Marut.

Bogaty wachlarz działań animacyjnych zrealizowaliśmy dzięki dofinansowaniu przez Gminę Miejską Hrubieszów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za artystyczne doznania i liczymy na Wasz udział w stałych formach pracy.

Do zobaczenia.

Koordynator Ferii Zimowych ,, Hrubieszów 2017" - Andrzej Marut