Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Komunikat Burmistrza Miasta Hrubieszowa i Starosty Hrubieszowskiego dotyczący przyjmowania Interesantów w budynku urzędów przy ul. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” 1

13.03.2020
Urzędowe

W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań spowodowanych koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin informujemy, że od piątku 13 marca 2020 r. do odwołania został ograniczony bezpośredni dostęp do pomieszczeń i pokojów biurowych w budynku Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego przy ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1.

Wejście do części biurowej obu Urzędów odbywa się wyłącznie po zgłoszeniu się do Informacji Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie (na lewo od wejścia głównego), w której pracownicy obu Urzędów oceniają zasadność osobistego kontaktu w celu ustalenia sposobu załatwiania sprawy.

Interesanci przyjmowani są wyłącznie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki.

Zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie oraz Urzędzie Miasta Hrubieszów.

Informujemy, że niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postępowań możecie Państwo dostarczyć za pośrednictwem poczty e-mail /skrzynki EPUAP.

Na stronach internetowych Urzędu Miasta Hrubieszów oraz Starostwa Powiatowego znajdują się numery telefonów i adresy e-mail do komórek organizacyjnych obu urzędów. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami w celu ustalenia sposobu załatwiania sprawy.

Urząd Miasta Hrubieszów - 84 696 23 80

Starostwo  Powiatowe w Hrubieszowie - 84 696 50 58.

Komunikat Birmistrza Miasta i Starosty Hrubieszowskiego